A.T.S.-Automatik-Tür-Systeme Nitra, spol.s r.o.

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player


Prejdi na obsah

Exteriérové

Sortiment > Rýchlobežné rolovacie brány

Rýchlobežné rolovacie PVC brány DYNACO určené pre použitie v exteriéri slúžia na uzatvorenie budov ako sú sklady a výrobné haly počas prevádzky. Všetky brány DYNACO sú ovládané pomocou frekvenčného meniča, čo zaručuje ich vysokú spoľahlivosť a životnosť. Sú vyrábané vo viacerých variantách a sú schopné splniť akúkoľvek špecifickú požiadavku zákazníka. Vďaka jedinečnému systémmu dvoch hriadelí - PULL/PUSH systém, kde jedna hriadeľ je hnacia a druhá je navíjacia, je umožnená rovnako vysoká rýchlosť otvárania a zatvárania a spodná hrana zostáva mäkká a pružná bez akéhokoľvek závažia, alebo kovových častíí, čo robí z týchto brán najbezpečnejšie (pozri video) brány na trhu. Nesporne najväčšou výhodou brán DYNACO je ich samoopraviteľnosť (pozri video) pri kolízii vysokozdvižného vozíka, alebo iného dopravného prostriedku s bránou, čo značne znižuje finančné aj časové náklady na servis brán a zároveň minimalizuje prestoje. Životnosť týchto brán je zaručená na 1 000 000 cyklov, čo niekoľkonásobne prevyšuje všetky konkurenčné produkty. Brány DYNACO sa zároveň vyznačujú vysokou tesnosťou (pozri video) a jednoduchou údržbou (pozri video).

Typová rada
POWER M2/M3, D501 Power - sú brány určená najmä pre použitie do exteriéru, alebo do priestorov s veľkým prúdením vzduchu. Varianta M2 a D501 odoláva tlaku vzduchu do 47 kg/m2 alebo 460 Pa (rýchlosť prúdenia vzduchu do 100 km/h). Maximálne rozmery tejto brány sú 5500 x 5500 mm. Rýchlosť otvárania aj zatvárania je 1,2 m/s (D501 - rýchlosť otvárania do 2,4 m/s). Pri variante M3 je odolnosť proti tlaku vzduchu rovnako do 47 kg/m2 alebo 460 Pa (rýchlosť prúdenia vzduchu do 100 km/h). Maximálne rozmery tejto brány sú až 12000 x 5500 mm. Rýchlosť otvárania aj zatvárania je 0,8 m/s.

Typová rada
ALL WEATHER M2/M3 - tam kde kvôli nepriaznivým poveternostným podmienkam zlyhávajú všetky podobné systémy, Vás táto brána určite nesklame. Je to exteriérová brána určená pre nasadenie do extrémnych podmienok. Pri variante M2 je odolnosť proti tlaku vzduchu do 110 kg/m2 alebo 1080 Pa (rýchlosť prúdenia vzduchu do 160 km/h (pozri video)). Pri variante M3 je odolnosť proti tlaku vzduchu do 110 kg/m2 alebo 1080 Pa (rýchlosť prúdenia vzduchu do 160 km/h). Ostatné parametre sú zhodné s bránou POWER.

Pozrite si prezentáciu brán DYNACO

Úvod | O nás | Sortiment | Servis | Referencie | Certifikáty | Kontakt | Mapovanie stránky


Pod nabídky:


Späť na obsah | Späť na hlavnú ponuku