A.T.S.-Automatik-Tür-Systeme Nitra, spol.s r.o.

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player


Prejdi na obsah

Hliníkové okná,dvere,fasády

Sortiment

Hliník patrí medzi najlepšie materiály, ktoré sa dajú použiť pri vypĺňaní stavebných otvorov. Nevyrábajú sa z neho len okná a dvere, ale aj veľkoplošné pevné presklenia.
Hliníkové konštrukcie sú veľmi odolné a majú mimoriadne dlhú životnosť. Hliníkové okná bez problémov odolávajú vysokému zaťaženiu, preto sa používajú v moderných výškových budovách, na zimné záhrady, ale aj v moderných rodinných domoch. Hliníkové rámy sú často používané aj na presklenia balkónov a lodžií.
Vďaka tomu, že na hliníkové okná, dvere a presklenia sa používajú tenké hliníkové profily, vynikne ich elegancia a optická ľahkosť, pričom sa tiež šetrí priestorom.

Okrem toho sú hliníkové presklenia nehorľavé a dajú sa upraviť aj ako bezpečnostné až nepriestrelné.
Hliníkové presklenia a dvere v určitých úpravách spĺňajú požiadavky požiarnej odolnosti a bezpečnosti až do hodnoty EI60.

Vďaka veľkej variabilite hliníkových systémov je možné z hliníkových profilov vytvoriť prakticky neobmedzené množstvo tvarov,rozmerov a farieb (farebná škála RAL) exteriérových aj interiérových okien a dverí (pevné, otváravé, sklopné, otváravo-sklopné, sklopno-posuvné, posuvné, zdvižno-posuvné, ...), ako aj presklenených fasád (rámová, štrukturálna, modulárna, dvojplášťová, ...).
Hliníkové systémy, od najtenších interiérových bez prerušeného tepelného mostu až po robustné exteriérové s prerušeným tepelným mostom a vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami, je možné opatriť sklenenými, alebo inými výplňami v hrúbkach od 4mm až do 50mm.

Výroba a montáž je realizovaná kvalifikovanými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami.
Naša spoločnosť jednoznačne odporúča montáž podľa STN 733134 s použitím tesniacich izolačných fólií a látok.

Úvod | O nás | Sortiment | Servis | Referencie | Certifikáty | Kontakt | Mapovanie stránky


Späť na obsah | Späť na hlavnú ponuku