A.T.S.-Automatik-Tür-Systeme Nitra, spol.s r.o.

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player


Prejdi na obsah

Interiérové

Sortiment > Rýchlobežné rolovacie brány

Interiérové rýchlobežné rolovacie PVC brány DYNACO sú určené na rozdelenie priestorov v interiéri. Takmer všetky brány DYNACO sú ovládané pomocou frekvenčného meniča, čo zaručuje ich vysokú spoľahlivosť a životnosť. Sú vyrábané vo viacerých variantách a sú schopné splniť akúkoľvek špecifickú požiadavku zákazníka. Vďaka jedinečnému systémmu dvoch hriadelí - PULL/PUSH systém, kde jedna hriadeľ je hnacia a druhá je navíjacia, je umožnená rovnako vysoká rýchlosť otvárania a zatvárania a spodná hrana zostáva mäkká a pružná bez akéhokoľvek závažia, alebo kovových častí, čo robí z týchto brán najbezpečnejšie (pozri video) brány na trhu. Nesporne najväčšou výhodou brán DYNACO je ich samoopraviteľnosť (pozri video) pri kolízii vysokozdvižného vozíka, alebo iného dopravného prostriedku s bránou, čo značne znižuje finančné aj časové náklady na servis brán a zároveň minimalizuje prestoje. Životnosť týchto brán je zaručená na 1 000 000 cyklov, čo niekoľkonásobne prevyšuje všetky konkurenčné produkty. Brány DYNACO sa zároveň vyznačujú vysokou tesnosťou (pozri video) a jednoduchou údržbou (pozri video).

Typová rada
COMPACT M2/M3, D501 Compact - sú klasické interiérové brány. Varianta M2 a D501 odoláva tlaku vzduchu do 17 kg/m2 alebo 165 Pa (rýchlosť prúdenia vzduchu do 60 km/h). Maximálne rozmery tejto brány sú 5500 x 5500 mm. Rýchlosť otvárania aj zatvárania je 1,2 m/s (D501 - rýchlosť otvárania do 2,4 m/s). Pri variante M3 je odolnosť proti tlaku vzduchu rovnako do 17 kg/m2 alebo 165 Pa (rýchlosť prúdenia vzduchu do 60 km/h). Maximálne rozmery tejto brány sú až 12000 x 5500 mm. Rýchlosť otvárania aj zatvárania je 0,8 m/s. Tento typ brány je možné vyhotoviť vo verzii FREEZER pri rozmeroch do 4500 x 4500 mm. Brána je schopná pracovať do teploty -30°C pri rýchlosti otvárania 2,4 m/s a je možné ju opatriť plášťom s tepelnou izoláciou. Tento typ brány je taktiež možné vyhotoviť vo verzii EMERGENCY EXIT (pozri video), kedy je plášť brány vertikálne aj horizontálne rodzelený zipsom, ktorý je možné v prípade núdze otvoriť zatlačením na určené miesta na plášti.

Typ D-311 LF - jedná sa o jednoduchšiu, cenovo nenáročnú bránu určenú do interiéru. Odolnosť proti tlaku vzduchu do 4 kg/m2 alebo 40 Pa (rýchlosť prúdenia vzduchu do 30 km/h). Maximálne rozmery tejto brány sú 4000 x 4000 mm. Rýchlosť otvárania je 1,2 m/s, rýchlosť zatvárania je 0,5 m/s. Tento typ brány je vybavený jednou hriadeľou a zatváranie je realizované mäkkým závažím v spodnej pružnej hrane plášťa brány. Bránu je možné vyhotoviť vo verzii CLEANROOM (pozri video) s nerezovými časťami, pre priestory s vyššími hygienickými požiadavkmi (potravinársky, farmaceutický, elektrotechnický priemysel, ...).

Typ
D-313 LF - je komfortnejšia, plne kapotovaná verzia brány D311. Ako pohon slúži jedinečný trubkový motor vyvinutý špeciálne pre túto bránu. Odolnosť proti tlaku vzduchu do 4 kg/m2 alebo 40 Pa (rýchlosť prúdenia vzduchu do 30 km/h). Maximálne rozmery tejto brány sú 3500 x 3500 mm. Rýchlosť otvárania je až 2,7 m/s, rýchlosť zatvárania je 0,5 m/s. Tento typ brány je vybavený jednou hriadeľou a zatváranie je realizované mäkkým závažím v spodnej pružnej hrane plášťa brány. Bránu je možné vyhotoviť vo verzii CLEANROOM (pozri video) s nerezovými časťami, pre priestory s vyššími hygienickými požiadavkmi (potravinársky, farmaceutický, elektrotechnický priemysel, ...). Tento typ brány je taktiež možné vyhotoviť vo verzii EMERGENCY EXIT (pozri video), kedy je plášť brány vertikálne aj horizontálne rodzelený zipsom, ktorý je možné v prípade núdze otvoriť zatlačením na určené miesta na plášti.

Typ
D-310 LF - jedná sa o najjednoduchšiu, cenovo najprístupnejšiu bránu určenú do interiéru. Odolnosť proti tlaku vzduchu do 4 kg/m2 alebo 40 Pa (rýchlosť prúdenia vzduchu do 30 km/h). Maximálne rozmery tejto brány sú 3000 x 3000 mm. Rýchlosť otvárania aj zatvárania je 1 m/s. Tento typ brány je vybavený jednou hriadeľou a zatváranie je realizované mäkkým závažím v spodnej pružnej hrane plášťa brány. Je to jediná brána z produkcie, ktorá nie je vybavená frekvenčným meničom. Je určená do prevádzok s frekvenciou otvárania do 100 cyklov za deň, resp. 25000 cyklov za rok.

Pozrite si prezentáciu brán DYNACO

Úvod | O nás | Sortiment | Servis | Referencie | Certifikáty | Kontakt | Mapovanie stránky


Pod nabídky:


Späť na obsah | Späť na hlavnú ponuku