A.T.S.-Automatik-Tür-Systeme Nitra, spol.s r.o.

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player


Prejdi na obsah

Sekčné priemyselné brány

Sortiment > Priemyselné brány

Priemyselné brány ISO
Sekcie sú postavené na sendvičovom princípe a sú 40 mm hrubé. Jadro pozostáva z polyuretánovej tvrdej peny. Vonkajšia a vnútorná stena sú tvorené galvanizovaným povrchovo upraveným ocežovým plechom o hrúbke 0,55 mm. Pevný spoj medzi tvrdým penovým jadrom a ocežovým plechom poskytuje vysokú nosnosť. Prerušenie tepelného mostu medzi vonkajšou a vnútornou stenou zaisťuje vysokú tepelnú izoláciu. Riešenie na spôsob pera a drážky a použité bandážové tesnenie sa stará o dobré vzájomné utesnenie sekcií. Hodnota koeficientu k = 0,58 W/m2K a stupeň zvukovej izolácie R´w od ca. 25 dBA poukazuje na vysokú tepelnú a zvukovú izoláciu sekcií. Vysoko flexibilný tesniaci profil tvorí ukončenie plášťa brány na bočných hranách a na spodnej aj vrchnej sekcii. Názov > ISO < je pre tieto brány v každom ohžade primeraný.

ALU-Rámová sekcionálna brána je klasická priemyselná brána s najvyššou schopnosťou presvetlenia
Vodorovné sekcie navzájom pospájané závesmi sa vysúvajú hore pomocou koliečok vo vodiacich lištách. Kvalitná rámová konštrukcia vytvára presklenné polia. Izolované zasklenie spĺňa štandardné požiadavky tepelnej izolácie aj presvetlenia. ALU-rámová brána sa často používa v dielňach, požiarnych zbrojniciach, skladoch nákladnej dopravy atď. - skrátka všade tam, kde je potrebné presvetlenie objektu.

Vodorovné sekcie navzájom pospájané závesmi sa vysúvajú hore pomocou koliečok vo vodiacich lištách. Typická je montáž na vnútornej strane stavebného otvoru; otvorená brána necháva vožnú celú šírku a výšku stavebného otvoru. Celú váhu brány preberá pružinový agregát - hriadeľ s torznými pružinami. Oceľové lanko a špeciálny navíjací bubon prenášajú silu pružín na plášť brány. Výber povrchových úprav ponúka veľa možností pre vzhľad brány. Hladký povrch, profilovanie 122 mm, mikroprofilovanie, Stucco-design a ďalšie poskytujú individuálnu podobu každej brány.

Možnosti ovládania brán sú rôzne. Pri vyšej prevádzkovej frekvencii je opodstatnené použitie elektrického pohonu. Samozrejme pri výbere ovládania zohráva úlohu aj komfort ovládania. Z pohždu komfortu sú možnosti takmer neobmedzené : Diaľkové ovládanie, kontaktná lišta, Fotobunka, časované automatické otváranie a zatváranie, semafor a ďalšie...

Rozdielne systémy vodiacich líšt (kovaní) umožňujú bránu prispôsobiť takmer pre každú stavebnú situáciu. Či je nad prekladom veľa alebo málo miesta, či je následný sklon strechy vodorovný alebo šikmý, vhodný systém vodiacich líšt poskytne možnosť riešenia pre každú situáciu. Dostatočné miesto nad prekladom umožňuje tiež použite zvislého vedenia pohybu brány.

Úvod | O nás | Sortiment | Servis | Referencie | Certifikáty | Kontakt | Mapovanie stránky


Pod nabídky:


Späť na obsah | Späť na hlavnú ponuku