Celosklené dvere, steny a deliace priečky

Celosklené steny a dvere sú jednoduchým a pritom dizajnovo veľmi zaujímavým riešením vyplnenia stavebných otvorov a rozdelenia veľkých priestorov bez ich optického zmenšovania.

Ich základom je kalené sklo, ktoré zaisťuje potrebnú pevnosť celosklenej konštrukcie a čistú líniu dopĺňa kovanie z nehrdzavejúcej ocele, alebo hliníka, prípadne ich kombinácie.

S celosklenými stenami a dverami sa najčastejšie stretávame v nákupných centrách a iných verejných budovách, ale majú značné využitie aj kancelárskych priestoroch a rodinných domoch (napríklad ako bezrámové zádverie, alebo ako interiérové dvere).

Kalené sklo môže zostať číre, alebo podľa požiadaviek zákazníka v rôznych farebných a povrchových úpravách (satinovanie, pieskovanie, emailovanie, vitráž, polep fóliami).

Sklenené interiérové dvere sú plnohodnotnou náhradou za drevené dverové krídla a vyznačujú sa vysokou pevnosťou a estetickým vzhľadom, veľmi ľahkou údržbou a dlhou životnosťou. V prípade požiadavky ich je možné osadiť aj do akejkoľvek drevenej, alebo oceľovej zárubne.

Celosklené steny a dvere sú vyrábané zo skla hrúbky 8, 10 a 12 mm, v závislosti od rozmerov stien.

Delenie priestoru bez optického zmenšenia

Máte záujem o naše služby?
Žiadosť o cenovú kalkuláciu
Máte problém a potrebujete servis?
Žiadosť o servisný zásah