Tieniaca technika

Vonkajšie žalúzie umožňujú plynulú reguláciu slnečného svitu, čím znižujú náklady na klimatizáciu a ohrievanie interiérov. Vonkajšie, inak tiež predokenné žalúzie, sa obvykle využívajú v kancelárskych budovách, rodinných domoch a v iných stavbách.

Vonkajšie hliníkové rolety

Ďalšou veľmi obľúbenou alternatívou vonkajšieho tienenia sú vonkajšie hliníkové rolety. Oproti žalúziám majú nevýhodu, že ich nie je možné naklápať, ašak ich nespornou výhodou je ich pevnosť, bezpečnosť a tepelnoizolačné vlastnosti.

Screenové rolety

Najnovším prírastkom v rodine vonkajšieho tienenia okien a zvislých presklených plôch sú screenové rolety. Jedná sa o látkové vonkajšie rolety, ktoré si zachovávajú výhody vonkajšieho tienenia, veľmi malú potrebu priestoru pre montáž a veľmi moderný dizajn.

Markízy

V letných mesiacoch je neodmysliteľnou súčasťou každej presklenenej strechy markíza, ktorá zabráni nadmernému prehriatiu interiéru zimnej záhrady, prípadne vytvorí príjemnú atmosféru pod prístreškom na terase.

Interiérové horizontálne a vertikálne žalúzie

V prípade, že potrebujete vyriešiť len zatemnenie, prípadne súkromie a nie prehrievanie interiéru, siahnite po interiérových horizontálnych, či vertikálnych žalúziách, prípadne látkových roletách, ktoré sú veľmi obľúbené vďaka svojej jednoduchosti a nenáročnosti na priestor.

Naša spoločnosť dlhoročne spolupracuje s renomovanými výrobcami tieniacej techniky, ako sú K-SYSTEM, BUILDING SHUTTER SYSTEMS, ALIPLAST, či ALUKON.

Máte záujem o naše služby?
Žiadosť o cenovú kalkuláciu
Máte problém a potrebujete servis?
Žiadosť o servisný zásah