O nás

A.T.S. Nitra výrobná hala

História firmy

Vznik spoločnosti sa datuje do roku 1993. V tom čase bol výrobný program firmy zameraný výlučne na automatické dvere a postupne sa rozširoval až do dnešných rozmerov. Spolu so sortimentom sa rozširovala aj personálna základňa, výrobné a administratívne priestory a výrobné zariadenia.

Dnes disponujeme vlastnými priestormi vybavenými modernými technológiami, CNC obrábacím centrom, automatickými pílami na profily a spoľahlivým autoparkom pre zabezpečenie prepravy výrobkov a montážnych a servisných pracovníkov k zákazníkovi v čo najkratšom čase pri zachovaní maximálnej miery bezpečnosti.

Od roku 2007 má naša spoločnosť zavedený systém manažérstva kvality podľa normy ISO 9001 a každoročne úspešne absolvuje audit akreditovanou spoločnosťou SKQS.

Za niekoľko rokov existencie si naša firma získala dôveru mnohých zákazníkov, o čom svedčí veľké množstvo realizácií na celom Slovensku.

Veľké skúsenosti tvoria veľké značky

Zostávame verní princípom, na základe ktorých bola naša spoločnosť pred vyše štvrťstoročím založená: poskytovať špičkové produkty a služby naším klientom s ohľadom na bezpečnosť na prvom mieste a odvádzať bezchybnú prácu.

Stavebníctvo ako priemyselné odvetvie tvorí šesť až deväť percent hrubého domáceho produktu v rozvinutých krajinách. Naša spoločnosť si v tomto odvetví našla svoje miesto ako výrobca výplní otvorov a v tomto segmente si neustále buduje svoju pevnú pozíciu.

Nebojíme sa výziev a sme schopní zabezpečovať promptný a spoľahlivý servis rovnako drobným zákazníkom, ako aj veľkým výrobným podnikom, školám, obchodným a bankovým reťazcom a reťazcom čerpacích staníc. Dokážeme splniť bezpečnostné požiadavky stanovené legislatívou aj individuálne interné predpisy všetkých našich zákazníkov.

 
27

ROKOV NA TRHU

 
50+

PRODUKTOV

 
5000+

SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Tradícia dokonalosti

Zostávame verní princípom, na základe ktorých bola naša spoločnosť pred vyše štvrťstoročím založená: poskytovať špičkové produkty a služby naším klientom s ohľadom na bezpečnosť na prvom mieste a odvádzať bezchybnú prácu.

Každý produkt je vyrobený klientovi na mieru. Naši kvalifikovaní odborní poradcovia dokážu vypočuť požiadavky, zhodnotiť, poradiť, navrhnúť a vytvoriť konštrukciu presne podľa predstáv a potrieb zákazníka.

Ing. Štefan Bohát
konateľ a zakladateľ spoločnosti

Každý kus je originál

Každý náš produkt je vyrobený na zákazku. Nepoznáme štandardné rozmery, nepoznáme štandardnú výbavu, ale poznáme potreby zákazníka. Naša výroba je kusová, prípadne malosériová. Každý výrobok je jedinečný a tým sa odlišujeme od sériovej výroby. Vynikáme flexibilitou v každom ohľade.

Profesionálna tímová práca

Personál našej spoločnosti tvoria vysoko kvalifikovaní odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti zamerania našej výroby. Sú riadne zaškolení a k svojej práci pristupujú nanajvýš zodpovedne a ohľaduplne k požiadavkám zákazníka. Pravidelne absolvujú školenia u našich dodávateľov na Slovensku, aj v zahraničí.

Máte záujem o naše služby?
Žiadosť o cenovú kalkuláciu
Máte problém a potrebujete servis?
Žiadosť o servisný zásah