Termozávesy a kyvné dvere

PVC termozávesy

PVC termozávesy sa používajú ako protiprievanové clony na predelenie interiérových priestorov pružnými priečkami z PVC pásov, prípadne na čiastočné eliminovanie tepelných strát pri otvorenej sekčnej, alebo rolovacej bráne počas nakládky, alebo vykládky tovaru.

Je možné ich použiť v interiéri, v exteriéri, prípadne na rozhraní exteriéru a interiéru. Umožňujú efektívne oddeliť vykurované priestory od nevykurovaných, prašné prevádzky od čistých, hlučné od tichých. Využívajú sa vo výrobných prevádzkach, skladoch, na ohradenie strojov a pracovísk, rovnako je možné ich umiestniť do chladiacich a mraziacich boxov, áut a vitrín, do výplavových bazénov na oddelenie vonkajšej a vnútornej časti. Úspešne zabraňujú vleteniu vtákov do vnútorných priestorov.  Ich využitie je naozaj všestranné.

PVC termozávesy je možné vyrobiť vo forme pásov šírky 300 mm a hrúbky 3 mm, prípadne šírky 200 mm a hrúbky 2 mm v hladkom, alebo vrúbkovanom vyhotovení, prípadne v špeciálnom vyhotovení ako pásy pre zváracie boxy, antistatické pásy, pásy odpudzujúce hmyz.

Jedná sa o jednoduché a lacné riešenie, absolútne bezúdržbové, s jednoduchou a rýchlou inštaláciou na pozinkované, alebo nerezové hrebene ukotvené do stropu, alebo nosnej konštrukcie. PVC pásy sú priehľadné, montujú sa zvyčajne so 60% prekrytím, prípadne podľa požiadavky zákazníka. V prípade potreby je možné poškodené, alebo opotrebované pásy veľmi jednoducho vymeniť.

PVC kyvné dvere

PVC kyvné dvere (pružné lietačky) sa používajú v intriéri, najmä v prechodoch, ktoré oddelujú miestnosti rôzneho charakteru, ale zároveň musí byť zaručený voľný pohyb osôb, prípadne tovaru, napríklad skladový priestor – predajná plocha, skladové priestory s rôznymi teplotami, skladové priestory s rôznymi druhmi tovaru, alebo materiálu.

Jednoduché a nenáročné riešenie

Máte záujem o naše služby?
Žiadosť o cenovú kalkuláciu
Máte problém a potrebujete servis?
Žiadosť o servisný zásah