Rýchlobežné rolovacie brány

Rýchlobežné rolovacie brány DYNACO určené pre použitie v exteriéri slúžia na uzatvorenie budov ako sú sklady a výrobné haly počas prevádzky. Interiérové rýchlobežné rolovacie brány DYNACO sú určené na rozdelenie priestorov v interiéri. Všetky brány DYNACO sú ovládané pomocou frekvenčného meniča, čo zaručuje ich vysokú spoľahlivosť a životnosť. Sú vyrábané vo viacerých variantách a sú schopné splniť akúkoľvek špecifickú požiadavku zákazníka. Vďaka jedinečnému systému dvoch hriadelí – PULL/PUSH systém (pozri video), kde jedna hriadeľ je hnacia a druhá je navíjacia, je umožnená vysoká rýchlosť otvárania aj zatvárania a spodná hrana zostáva mäkká a pružná bez akéhokoľvek závažia, alebo kovových častí, čo robí z týchto brán najbezpečnejšie (pozri video) brány na trhu. Rovnako aj gravitačné typy brán DYNACO sú vybavené mäkkou spodnou hranou bez akýchkoľvek pevných kovových častí. Nesporne najväčšou výhodou brán DYNACO je ich samoopraviteľnosť (pozri video) pri kolízii vysokozdvižného vozíka, alebo iného dopravného prostriedku s bránou, čo značne znižuje finančné aj časové náklady na servis brán a zároveň minimalizuje prestoje. Životnosť týchto brán je zaručená na 1 000 000 cyklov, pri typoch D-631, D-641, D-651 až 2 000 000 cyklov, čo niekoľkonásobne prevyšuje všetky konkurenčné produkty. Brány DYNACO sa zároveň vyznačujú vysokou tesnosťou (pozri video) a jednoduchou údržbou. V ponuke sú aj prevedenia brán vyvinuté špeciálne pre únikové cesty, brány pre farmaceutický priemysel s vysokou mierou tesnosti pre priestory s požiadavkou zachovania čistoty vzduch, brány pre priestory s veľmi nízkymi teplotami až do -30°C (FREEZER), brány do výbušného prostredia ATEX triedy 2 a 3, prípadne brány umiestnené na únikovej ceste (EMERGENCY EXIT). Všetky tieto brány je možné prepojiť systémom Interlock, prípadne Airlock a tým zvýšiť efektivitu oddelenia priestorov a radikálne znížiť náklady na vykurovanie, prípadne náklady na výrobu čistého vzduchu.

Brány DYNACO sú jedinými rýchlobežnými bránami na trhu, ktoré sú certifikované Fraunhofer IPA inštitútom pre použitie v hygienických priestoroch GMP Class C a pre použitie v čistých priestoroch s požiadavkou zachovanie čistoty vzduchu ISO 14644-1 podľa ISO 14644-14:2016 (D-313 Cleanroom LF DY251), taktiež sú jedinými rýchlobežnými bránami certifikovanými pre použitie vo výbušnom prostredí ATEX triedy 2 a triedy 3 (S-535, S-545, S-555, S-539, S-549, S-559).

Základnou verziou je interiérová brány D-211 a najvyššou verziou je lamelová rolovacia brána R-741 Rigid, ktorá ako jediná z rýchlobežných rolovacích brán DYNACO je tvorená sendvičovými lamelami s 50 mm hrubou PU izoláciou.

Naša spoločnosť je oficiálnym premium partnerom firmy Dynaco Europe NV od roku 2003.

Máte záujem o naše služby?
Žiadosť o cenovú kalkuláciu
Máte problém a potrebujete servis?
Žiadosť o servisný zásah